MISJA SPÓŁKI

Misją działalności RSRH S.A. jest świadczenie wysokojakościowych usług i spełnianie wszelkich wymogów klienta, między innymi zaopatrując ludność w zdrową i ekologiczną żywność pochodzącą z rodzimej produkcji. Każdego dnia setki odbiorców z Radomia i okolic w promieniu 100 km dokonuje na terenie RSRH S.A. zakupu świeżych warzyw i owoców, mięsa, wędlin, kwiatów, artykułów rolno-spożywczych i przemysłowych oraz środków do produkcji rolnej i ogrodniczej pochodzących od regionalnych dostawców.

Promujemy tym samym i wspieramy polskich rolników, producentów żywności i lokalnych przedsiębiorców.

Codziennie staramy się udoskonalić i poprawić efektywność naszych usług. Jesteśmy Spółką odpowiedzialną społecznie – dbamy o środowisko naturalne, na stałe współpracujemy z Radomskim Bankiem Żywności, wspieramy organizacje i akcje społeczne. Z naszej pomocy skorzystały również Dom Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim Dolnym oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej „Do Celu” w Radomiu.

Nasza strategia przewiduje kontynuowanie dotychczasowej działalności poprzez zapewnienie obecnym i przyszłym najemcom optymalnych warunków do prowadzenia handlu oraz umożliwienie im stopniowej dywersyfikacji prowadzonej przez nich działalności wobec niepokojącego zmniejszania się sprzedaży płodów rolnych.

Najbliższe plany inwestycyjne zakładają rozszerzenie prowadzonej działalności o wybudowanie nowoczesnego budynku handlowo-magazynowego z przeznaczeniem na halę kwiatową.

W stosunku do pracowników staramy się dbać o ich rozwój zawodowy stawiając im wyzwania, motywując ich, pamiętając również o skutecznej komunikacji.