fbpx

OGŁOSZENIA

W dniach 1-3 Maja 2021r.

 Giełda Rolna nieczynna

(brama wjazdowa zamknięta)

 

Szanowni Państwo 

W odpowiedzi na liczne zapytania użytkowników Rynku Hurtowego Zarząd Spółki informuje, że Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. w Radomiu pracuje bez zmian, zgodnie z regulaminowymi godzinami otwarcia. Jednocześnie mając na względzie kryzys epidemiologiczny Zarząd na bieżąco monitoruje sytuację w kraju i w przypadku pojawienia się nowych okoliczności zostaniecie Państwo o tym poinformowani za pośrednictwem strony internetowej RSRH S.A.

Na terenie Rynku obowiązuje całkowity zakaz handlu ptactwem i drobnym inwentarzem .

Prosimy również o przestrzeganie zaleceń dotyczących  zachowania bezpiecznych odległości (1,5 m-2 m) i obowiązek zasłaniania ust i nosa w miejscach publicznych.

 

 

INFORMACJA!

Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. w Radomiu informuje, że z dniem 01.11.2019 r. wprowadzona zostaje zmiana organizacji ruchu na terenie rynku, w szczególności w obrębie bram wjazdowych od strony ul. Lubelskiej.

Wjazd pojazdem na teren Rolno-Spożywczego Rynku Hurtowego S.A. (włącznie ze wszystkimi parkingami) podlega opłacie wjazdowej – parkingowej, określonej co do rodzaju i wysokości zgodnie z cennikiem.

Opłata za wjazd poza sprzedającymi wynosi dla pojazdów o ładowności do 5 ton (wjazd jednorazowy) – 2 zł, a dla pojazdów o  ładowności powyżej 5 ton (wjazd jednorazowy) – 15 zł.

Abonament miesięczny dla wjeżdżających, o ładowności do 5 ton wynosi – 42 zł (z prawem wielokrotnego wjazdu na dobę).

 

Zarząd RSRH S.A.

ZARZĄDZENIE WEWNĘTRZNE NR 01/10/2019 z dnia 31.10.2019 r.

Translate »